مدرسه دخترانه اندیشه علامه طباطبایی
معاونت فرهنگی مقطع راهنمایی مناسبت ویژه : ولادت حضرت فاطمه معصومه
مدرسه راهنمایی اندیشه ی علامه طباطبایی در زمینی به مساحت 3000 متر مربع وزیر بنایی بالغ بر 5000 متر مربع به صورت متمرکز در ساختمان جدید دبیرستان اندیشه علامه طباطبایی در سال تحصیلی 91-90 پس از انجام مراتب اداری ، زیبا سازی فضاهای فرهنگی - آموزشی و چیدمان شایسته فعالیت خود را آغاز خواهد نمود . ساختمان در نظر گرفته شده شامل 30 اتاق اداری و 60 کلاس 30تا 40 متری ، ایستگاه های تخصصی آزمایشگاهی و کارگاهی ، نماز خانه ، سایت ، کتابخانه ، درمانگاه ، سالن امتحانات ، ناهارخوری و............. می باشد.

ملک مذکور به مدت 15 سال به صورت مجتمع فرهنگی - آموزشی و 5 سال اخیرمرکز دانشگاهی بوده است. باتوجه به حسن شهرت مجتمع فرهنگی - آموزشی علامه طباطبایی و موفقیت های قابل توجه دبیرستان اندیشه علامه طباطبایی با مدیریت سرکار خانم ابراهیمی ، استقبال و تقاضا از هیئت محترم موسس مبنی بر راه اندازی مدرسه راهنمایی دخترانه اندیشه علامه طباطبایی ، با عنایت به توجهات خاص آن هیئت محترم به اصول بنیادین تعلیم وتربیت ، د رمقطع راهنمایی نیزفقط در پایه اول راهنمایی از طریق آزمون ورودی هماهنگ با مجتمع پسران پذیرش انجام خواهد پذیرفت.

امید است باعنایت خاص خداوند متعال ، گزینش های کارشناسانه و اهمیت کیفیت خدمات فرهنگی - آموزشی در مسیر تحول با جذب دانش آموزان مستعد و متعهد و مساعی ارزشمند هیئت محترم موسس موفقیت های چشمگیر دیگری را همچون مقطـــع دبیرستان نصیب دختران پر نشاط ، خلاق و پر انرژی مقطع راهنمایی نماییم . خداوند منان را شاکریم که در ظل توجهات بی شمارش در امر مقدس تعلیم و تربیت نسل جوان میهن اسلامی عزیزمان چراغ توفیق دیگری فراه راهمان داشت و در استمرار این مهم از حضرتش مدد می جوییم.

 معرفی مدیر مدرسه راهنمای اندیشه ی علامه طباطبایی سرکارخانم فرشته نجاریان
سرکارخانم فرشته نجاریان دارای مدرک تحصیلی روان شناسی بالینی با 25 سال سابقه ی درخشان در سمت های مشاوره در مدارس ابتدایی ، راهنمایی و مدیریت مقطع راهنمایی ، به دعوت هیئت موسس محترم مجتمع به سمت مدیریت راهنمایی اندیشه علامه طباطبایی منصوب گردیدند .
ایشان از سال 1383 به مدت 5 سال مدیریت مدرسه راهنمایی راهیان فضیلت منطقه 2 تهران را عهده دار بودند و دراین مدت پر افتخار (( عنوان مدیریت برتر )) ا درمنطقه 2 را به خود اختصاص داده اند . از امتیازات ایشان در این انتخاب توسط هیئت موسس و سرکارخانم ابراهیمی حسن دقت و توجه به اصول بنیادین رشد و ثبات شخصیتی دختران در دوره حساس مقطع راهنمایی و اعتقاد ایشان به طرح و برنامه ریزی های زیر ساختاری فرهنگ و آموزش مجتمع علامه طباطبایی می باشد.
امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی همگان در نظام مقدس تعلیم و تربیت اسلامی کشورمان همواره کوشا باشیم .

 

[ یکشنبه سوم مهر ۱۳۹۰ ] [ 10:21 ] [ معاون فرهنگی ] [ ]
درباره وبلاگ

یا خیر المحبوبین
اداره امور فرهنگی در یک جامعه نیازمند برنامه ریزی صحیح و حرکت در یک مسیر روشن است. خانواده به عنوان اولین نهاد اجتماعی که کودکان با آن خو می گیرند نقشی غیر قابل انکار در جهت دهی فرهنگی یک جمع ایفا می کند. اما در نهایت این کودکان با هر طرز تفکر و فرهنگی که در جمع خانواده آموخته اند پای در خانه دوم خویش که همان مدرسه است، می گذارند.تاثیرگذاری بسیار زیاد این نهاد به عنوان پایگاه دوم فرزندان ایران اسلامی، دلیل نگاه ویژه مدیریت و کارکنان پرتلاش مجتمع آموزشی اندیشه علامه طباطبایی بر این مقوله است. مدیریت محترم این مجتمع نیز تاکید ویژه ای بر ارائه راهکارهای جدید و اثرگذار در حیطه آموزش و فرهنگ داشته اند. امید آنکه نونهالان امروز ایران اسلامی دانشمندان فردای کشور عزیزمان و مایه سربلندی خانواده هایشان باشند. انشاالله
آرشيو مطالب
امکانات وب